RSS

Aktualności

• Monday, 17 April 2023r. Sport

Wytańczyli sobie sukces

Wracamy z Mistrzostw Polski w rock’n’rollu akrobatycznym z wielkimi sukcesami! Pary i formacje z SP w Szarowie walczyły w sobotę 15 kwietnia w Nowogrodzie Bobrzańskim koło Zielonej Góry. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom, a rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i pomoc. Nasza najmłodsza para Natasza i Igor z klasy 2a zajęli 1 miejsce w kategorii debiuty. Miniformacja Latino z klasy 3a wywalczyła 4 miejsce, a formacja par Maestro 1 miejsce.

Młodzicy młodsi z klasy 4a zajęli 4 i 7 miejsce finałowe, a pozostałe pary zakończyły zawody w półfinale.
    Największą niespodziankę zrobiła nam para z klasy 5a Kamila i Szymon, która startując pierwszy raz w wyższej kategorii wiekowej, wygrała zawody i zdobyła tytuł Mistrza Polski na 2023 r. To już trzeci tytuł tej pary. W tej samej kategorii w finale na 5 miejscu zakończył zawody Krzysztof i Ola, a na miejscu 10 Justyna i Bartek.

Emocje nas nie opuszczają, czekamy na kolejne zawody i fotorelację.