RSS

Aktualności

• Monday, 15 November 2021r. Sport

„Szachy dla Niepodległej” do gazetki i na strony Gminy

W dniu 13.11.2021 zorganizowaliśmy turniej „Szachy dla Niepodległej” w którym wzięło udział blisko 30 naszych zawodników z różnych szkół i miejscowości!

W grupie A (2012 i młodsi) oprócz Milana, który zajął drugie miejsce, bardzo dobre zawody rozegrał Jerzy Laskowicz, zajmując 5 miejsce, tracąc tylko 0.5 pkt do turniejowego podium. W klasyfikacji żeńskiej Aleksandra Rożek zajmuje ostatecznie trzecie miejsce z 4 oczkami na koncie. Brawo!

W grupie B (2008 i młodsi) kolejną dobrą formę zaprezentował Tymon Woźniak, który uzyskał tyle samo punktów co trzecia w tej grupie Kamelia, ale niestety przegrał ze swoją klubową koleżanką w małych punktach pomocniczych i ostatecznie zajął bardzo dobre 6 miejsce. Nie daleko za Tymonem znalazł się Tobiasz Walasik, który zajął wysokie 9 miejsce! Bardzo dobry turniej zalicza kolejna nasza zawodniczka Emilia Babraj, która ostatecznie uplasowała się na trzecim miejscu w klasyfikacji żeńskiej. Brawo!

Bardzo cieszy nas start wielu naszych przedszkolaków i pierwszoklasistów, dla których był to pierwszy tak poważny turniej. A już wkrótce planujemy kolejne zawody! Obserwujcie nasze aktualności na www.szachownica.org.pl i do zobaczenia w kolejnym turnieju już wkrótce!