Witamy, dzisiaj jest Tuesday, 16 July 2024 r. Imieniny: Eustachego, MarikiMirelli
RSS

Aktualności

• Monday, 28 December 2020r. Sport

Mistrzostwa Subregionu Krakowskiego w szachach

W dniu 19.12.2020 na Zamku Królewskim w Niepołomicach odbyły się Mistrzostwa Subregionu Krakowskiego w szachach. Do finałowego turnieju zakwalifikowało się 12 zawodników z Gminy Kłaj.

Najlepszy wynik osiągnęła Karolina Serafin zdobywając 5 pkt. Karolina w ostatniej partii niestety przegrała i straciła miejsce na podium, ale ostateczne 5 miejsce w tak mocnym turnieju można śmiało uznać za sukces! Brawo!

Na wysokim 7 miejscu w grupie żeńskiej uplasowała się Kamelia Chmielek zdobywając 4 pkt, a na 21 miejscu trzecia z naszych szachistek - Emilia Kołtun! Brawo dziewczyny.

W grupie męskiej udział wzięło 9 naszych szachistów. Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Milan Chmielek, który w grupie do lat 14 (Milan ma 7 lat) zajął bardzo wysokie 6 miejsce! W kategorii najlepszy młodzik Mistrzostw, Milan zajmuje pierwsze miejsce!

Bardzo dobry występ zaliczają w tym turnieju: Filip Śleziak 15, Tobiasz Walasik 18, Michał Wanat 20, Antek Grandys 24!

Cenne doświadczenie turniejowe i miejsca w trzeciej dziesiątce zajmują: Tymon Woźniak 3.5 pkt, Filip Kołos 3 pkt, Miłosz Łakomy 3 pkt, Antoni Kołtun 3 pkt. Brawo chłopaki

Gościem specjalnym dzisiejszych Mistrzostw był arcymistrz Kamil Mitoń z którym nasi uczniowie mieli przyjemność zagrać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie!