Witamy, dzisiaj jest Wednesday, 17 July 2024 r. Imieniny: Aleksego, BogdanaMartyny
RSS

Aktualności

• Monday, 29 January 2018r. Sport

II Edycja Turnieju Piłkarskiego im. Zdzisława Bąka w Kłaju

20 stycznia 2018 r. na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Kłaju została rozegrana II Edycja turnieju piłkarskiego im. Zdzisława Bąka w którym udział brały następujące drużyny:

Szkoła Podstawowa w Kłaju, Szkoła Podstawowa w Stanisławicach, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Wieliczce (2 drużyny), Akademia Piłkarska Futbolica Grabie, WLKS Krakus Swoszowice (2 drużyny), MOSiR Bochnia (2 drużyny).

Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym z półfinałem i finałem. W sumie rozegrano 19 meczów które toczyły się od godziny 9:00 aż do 16:00 przy głośnym dopingu rodziców. W meczu finałowym drużyna Szkoły podstawowej w Kłaju pokonała MOSiR Bochnia II

9. SP STANISŁAWICE 3 punkty

Statuetki dla najlepszych zawodników i nagrody za miejsce wręczył Gospodarz Szkoły Podstawowej w Kłaju: Dyrektor Piotr Tałan, a medale zakupił Wójt Gminy Kłaj Zbigniew Strączek

Najlepszym strzelcem turnieju został : Maksymilian Rachwał z MOSiR Bochnia I
    Najlepszym zawodnikiem turnieju został : Paweł Palej z MOSiR Bochnia I
    Najlepszym bramkarzem turnieju został : Kacper Ślęczek z SP Kłaj

Należy nadmienić, że turniej nie odbył by się bez wsparcia wielu instytucji i ludzi:

– Łukasz Kuczaj Szkoła Podstawowa w Wieliczce
    Cały turniej zorganizował i przygotował : Karol Palich uczeń klasy III B gimnazjum

Dziękuje z całego serca: Karol Palich