Witamy, dzisiaj jest Thursday, 1 August 2024 r. Imieniny: Jarosława, JustynyNadziei
RSS

Aktualności

• Tuesday, 30 June 2015r. Oświata

W Oddziale Przedszkolnym w Grodkowicach rosną mali sportowcy

Do grupy ,,Smerfów’’ chodzą dzieci, które mają już w tak młodym wieku zainteresowania sportowe. Uczęszczają na dodatkowe zajęcia z piłki nożnej, baletu, karate są także zuchami. Wśród  małych sportowców jest chłopiec Danielek Łaskarzewski ( 7 lat ), który trenuje drugi rok w Krakowskim Klubie Karate Tradycyjnym  i w tak młodym wieku zdobył już  trzy medale i dwa puchary.

Szanowna Pani Dyrektor Iwona Marzec, cała grupa przedszkolna, oraz Panie Edyta Rajska i Justyna Trzaskalska  są z Danielka  bardzo dumni. Życzymy Mu samych sukcesów w zdobywaniu osiągnięć sportowych.

Serdeczne gratulacje dla rodziców i rodziny  za  osiągnięcia Danielka.

Turniej Warsa i Sawy w Warszawie. Danielek zdobył I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Turniej Silesia Cup  międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików  w Bytomiu. Danielek zdobył złoty medal.

Puchar Polski Dzieci w Rzeszowie. Danielek zdobył Brąz – indywidualnie.