Witamy, dzisiaj jest Sunday, 21 July 2024 r. Imieniny: Danieli, WawrzyńcaWiktora
RSS

Aktualności

• Friday, 26 October 2018r. Informacje

Szachowa „Brązowa” drużyna!

W sobotę 20.10.2018r w Przebieczanach odbyły się Małopolskie Mistrzostwa w Szachach do lat 7. W turnieju wzięło udział blisko 100 zawodników z całej Małopolski w tym ośmioro zawodników z naszej Gminy. Duży sukces jak na swoje niewielkie doświadczenie odniosła nasza reprezentacja chłopców. Drużyna w składzie: Fabian Szewczyk, Szymon Gądor, Karol Gądor i Mateusz Banasiak wywalczyła wysokie trzecie miejsce, wyprzedzając takie drużyny jak UKS Goniec Staniątki, UKS Trzebinia, czy też szkoły podstawowe z Krakowa, Wieliczki, Niepołomic i Skawiny. Mistrzostwo Małopolski zdobyli szachiści UKS Chrzanów, natomiast drugie miejsce TKKF Dobczyce. Warto także podkreślić, że nasza żeńska drużyna, którą reprezentowały: Lena Kasina, Zuzanna Kmak i Karolina Kmak, zajęła wysokie piąte miejsce ze stratą tylko 1 pkt do podium. Gościem specjalnym turnieju był najlepszy Polski arcymistrz Jan Krzysztof Duda, który wręczał nagrody młodym szachistom.