Witamy, dzisiaj jest Monday, 22 July 2024 r. Imieniny: Magdaleny, MilenyWawrzyńca
RSS

Aktualności

  • Monday, 11 May 2015r. Informacje

    OFERTA PRACY - nie przegap!

    Firma TSN Sp. z o.o. w Targowisku zatrudni spawacza.

    Opis stanowiska:
    •prace montersko-spawalnicze metodami MIG/MAG w stali nierdzewnej
    •spawanie konstrukcji maszyn
    •praca wg rysunków i instrukcji spawalniczych
    •praca na jedną zmianę

    Wymagania:
    •doświadczenie w zawodzie min 2 lata
    •dyspozycyjność w sezonie produkcyjnym
    •zaangażowanie, dokładność

    Oferujemy:
    •pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
    •możliwość rozwoju zawodowego
    •pakiet premii i pakiet socjalny

    Firma TSN Sp. z o.o. w Targowisku zatrudni inżyniera-mechanika ze znajomością języka niemieckiego.

    •projektowanie w ACad części mechanicznych stosowanych w produkowanych urządzeniach
    •nadzór prac montażowych
    •sporządzanie kalkulacji cenowych
    •wsparcie kadry produkcyjnej w organizacji produkcji i rozwiązywaniu problemów technologicznych

    Wymagania:
    •zaangażowanie, dokładność, samodzielność
    •znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:
    •prace w firmie o ugruntowanej pozycji

    TSN Sp. z o.o.
    Targowisko 422 | PL 32-015 Kłaj
    tel. +48 12/28 44 900 | fax +48 12/28 44 910
    | www.tsn.com.pl

Galeria